Świąteczne oferty sieci komórkowych

Rozpocznij nowy rok ze smartfonem i korzystną ofertą

Za nami największy szał zakupowy odbywający się każdego roku o tej samej porze w piąty dzień tygodnia. Tak zwany „czarny piątek”, czyli czas potężnych wyprzedaży z różnych działów sprawił, że wiele osób kupiło bardzo tanio elektroniczne prezenty dla swoich bliskich na Mikołaja. Kolejnym czasem wręczania prezentów są główne święta zimowe, czyli Boże Narodzenie. W tym czasie każdy z nas może sprawić sobie prezent samemu. W związku z zimowymi okazjami warto wybrać się do swojej lub upatrzonej sieci komórkowej i porozmawiać na temat nowej umowy z telefonem.

Abonament czy karta bez zobowiązań z Orange?

Na temat ofert ze smarfonem oraz innymi urządzeniami mobilnymi wypowiem się za chwilę. Na początku szybka kalkulacja opłacalności. Święta kuszą nas by zawrzeć nową umowę lub zmienić swój dotychczasowy pakiet na inny. Świąteczne porównanie ofert na kartę na przykład z wakacyjnymi wypada dużo lepiej na okres jesienno-zimowy. Obecnie najbardziej opłaca się zmieniać pakiety na nowe ze względu na lepsze oferty. W Orange można otrzymać kilka GB transferu danych do surfowania w internecie przy każdym doładowaniu karty. Jednak trzeba wcześniej wybrać taki pakiet, by brać udział w promocji. Kolejna okazja może się nie powtórzyć dlatego decyzje podejmujcie już teraz. Jeśli chodzi o abonament jest nawet lepiej, gdyż nie brakuje nowych „smart planów” łączących ze sobą usługę rozmów telefonicznych, internetu dla domu, telewizji satelitarnej oraz niedawno wprowadzonych rachunków za elektryczność.

Poczekam do premier nowych smartfonów

Jeżeli decydujecie się na ten krok musicie poczekać do końca stycznia lub lutego ponieważ wtedy mają miejsce premiery flagowych modeli premium. A na smartfony premium ma chrapkę każdy kto opłacał choć raz abonament. Przy zakupie w salonie ceny telefonów po premierze są kompletnie nieopłacalne. Dlatego lepiej wziąć go na abonament 12, 24 lub 36 miesięczny. Chociaż przy roku czasu kwota takiego abonamentu wzrośnie do około 100 złotych. Oprócz tego trzeba zapłacić około 1/5 ceny smartfona. Dopiero 24 miesiące abonamentu zapewni nam najlepszy smartfon i rozsądne opłaty abonamentowe w wybranym przez nas pakiecie. To rozwiązanie dla cierpliwych i prawdziwych gadżeciarzy, którzy zawsze celują w nowości rynkowe.

Zawarcie nowej umowy abonamentowej z uwzględnieniem nowego smartfona, to prezent który musimy sprawić sobie sami. Na naszej głowie jest sprawdzić jakie oferty prezentują sieci komórkowe i jaki smartfon chcemy spłacać przez najbliższe miesiące. Warto celować w coś naprawdę mocnego i ponadczasowego. Jeżeli nie znajdziecie niczego obiecującego do 24 grudnia macie jeszcze czas do około 7 stycznia. Wtedy zacznie są druga tura ofert na nowy rok. Oprócz osobistej wizyty w salonie sieci komórkowej wejdźcie na jej stronę internetową. Podjęcie umowy przez internet gwarantuje zniżki, których nie ma w oddziałach fizycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top