Personalizacja telefonu dla kobiety: etui, naklejki, smycz

Telefon, podobnie jak kosmetyczka czy torebka, może mieć prawdziwie kobiecy charakter. Dostępne na rynku gadżety odmienią wygląd nawet najbardziej banalnego czarnego klocka.

etui na telefon
zdjęcie produktu: ceneo.pl

Pierwszą rzeczą, którą polecam dokupić do nowego zwłaszcza telefonu to etui silikonowe. Są dostępne na wymiar do konkretnego modelu, w różnych kolorach. Takie etui ochroni ekran przed dobrze zrobionymi paznokciami, kluczami w kieszeni i zębami kanapowego persa.

Jeżeli telefon jest już nieco starszy i ma denerwujące rysy, a silikonowa powłoka już mu nie pomoże, można sobie sprawić naklejki. Najfajniejsze są takie świecące, jakby z małych koralików, które tworzą przyjemny wzorek. Wzorki można oczywiście modyfikować odpowiednio przycinając naklejkę. Nadanie telefonowi nieprzeciętnego wyglądu z pomocą takich naklejek może okazać się bardzo ułatwiające życie, kiedy przebywamy w dużych grupach ludzi, gdzie łatwo przypadkowo i nieświadomie zamienić się z kimś na telefony. Szczególnie najpopularniejsze modele są narażone na niespodziewaną zmianę właściciela.

Na końcu dobrze jest dobrać sobie pokrowiec ze smyczką. Jest niemalże niezbędny do bezpiecznego przechowywania i poszukiwania telefonu w torebce pełnej kosmetyków i innych niezbędnych, a niekoniecznie przyjaznych dla delikatnego telefonu rzeczy.

One thought on “Personalizacja telefonu dla kobiety: etui, naklejki, smycz

  1. Silikonowe etui są fajne, ale jak dla mnie troszkę nudne. Ostatnio kupiłam sobie cudowne gumowe etui we wzór zabawnego pingwina. Teraz mój telefon robi prawdziwą furorę wśród znajomych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top