Profile oświetleniowe Thermoplast

Profile oświetleniowe

Szukasz nowoczesnych profili oświetleniowych, które spełnią Twoje oczekiwania? 30 lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu niestandardowych profili technicznych na zamówienie sprawia, że dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które spełniają ich oczekiwania. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Profile oświetleniowe na zamówienie Thermoplast

Nasze profile techniczne mają zastosowanie w różnych branżach – w tym w oświetleniowej. Wykonujemy produkty na zamówienie. Uzyskasz od nas dokładnie takie profile oświetleniowe, jakich potrzebujesz. Wszystkie procesy produkcyjne w naszej firmie zgodne są z wymogami normy ISO 9001, a kluczowe znaczenie ma dla nas kontrolowanie jakości powstających rozwiązań – jest ona weryfikowana w czasie całego procesu produkcji przez specjalistów z naszego nowoczesnego laboratorium. Profile oświetleniowe, które otrzymasz będą najwyższej jakości. Proces kontroli opiera się nie tylko na doświadczeniu naszych specjalistów, ale także na nowoczesnych urządzeniach, które zwiększają nasze możliwości badawcze.

Od projektu po dostawę niestandardowych profili do oświetlenia

Szukasz profili oświetleniowych o konkretnych parametrach? Gwarantujemy pełną obsługę w tym zakresie. Przygotujemy projekt, następnie rozpoczniemy budowę oprzyrządowania, wdrożymy proces ekstruzji, aż docelowo uzyskamy gotowy produkt. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każde pomieszczenie ma standardowy układ czy też rozmieszczenie ścian. Często problem pojawia się wówczas, kiedy chcesz wdrożyć pomysł projektanta, który przygotował propozycję oświetlenia. Bez obaw! Zleć nam wykonanie niestandardowych profili, dokładnie takich, jakich potrzebujesz i oczekuj na realizację zlecenia. Możesz liczyć na wsparcie naszych inżynierów i podpowiedzi na każdym etapie projektowania. Posiadamy własną narzędziownię wyposażoną w nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko zbudować narzędzia niezbędne do wytłaczania. Dokładamy starań, aby nasze produkty odznaczały się jak najwyższą jakością i jednocześnie dbamy o to, by były one dostępne w atrakcyjnej cenie. Potrzebujesz niestandardowych profili oświetleniowych? Zatem znakomicie trafiłeś!

Profile do oświetlenia LED wykonane z najlepszej jakości materiałów

Kluczowe znaczenie przy produkcji profili do oświetlania LED mają materiały. Z reguły nasi odbiorcy określają, jakie mają odnośnie do nich oczekiwania. Jeśli jednak nie masz wystarczającej wiedzy do podjęcia tej decyzji, to nie obawiaj się – nasi specjaliści pomogą Ci w dokonaniu wyboru. W naszej działalności stawiamy na technologię wytłaczania i wykorzystujemy takie typy tworzyw termoplastycznych, których właściwości przetwórcze zapewniają stabilność w procesie produkcji. Mamy duże doświadczenie, jeśli chodzi o zastosowanie materiałów o podwyższonej odporności mechaniczno-termicznej. Szukasz profili LED? Masz niestandardowe oczekiwania? Czekamy na kontakt – wyprodukujemy dla Ciebie rozwiązania, których oczekujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top