Sony VAIO Y – stylowy gadżet dla nowoczesnych kobiet

Podobno elektroniczne gadżety są domeną mężczyzn. Podobno elektroniczne gadżety interesują tylko mężczyzn. Podobno… gadżety elektroniczne podarowane na prezent spodobają się tylko mężczyźnie… Podobno… Coraz więcej jednak kobiet sukcesywnie przełamuje ten stereotyp. Coraz chętniej i coraz głośniej akcentujemy, jak bardzo lubimy gadżety, które nie tylko ułatwiają nam życie, ale także sprawiają nam szaloną radość z samego faktu ich posiadania.

 

Musimy to przyznać, że większość z nas kobiet lubi mieć wszystko pod ręką, lubi wiedzieć co, gdzie i jak, a także lubi być w stałym kontaktu z innymi. A cóż innego, jeśli nie zgrabny notebook sprosta tym wszystkim naszym potrzebom? Najbardziej kobiecym laptopem ostatnich czasów jest Sony VAIO seria Y.

Mimo, że mężczyźni miewają do niego pewne „ale” to jednak on bez skrupułów kradnie damskie serca. Dużym atutem tegoż laptopa są jego nieduże i smukłe wymiary. Sony VAIO Y jest mały i lekki, dzięki czemu bez problemu mieści się w kobiecej torebce. Ogromnym jego plusem jest również kolorowa obudowa. Nie da się ukryć, że to my kobiety (a nie mężczyźni!) jesteśmy wzrokowcami, dlatego też estetyczny design jest dla nas niezwykle ważny. VAIO Y dostępny jest w trzech najbardziej pożądanych i najmodniejszych kolorach – białym, zielonym i różowym. Patrząc na nie trzeba przyznać, że wszystkie prezentują się wyśmienicie.

Notebook Sony VAIO
Notebook Sony VAIO seria Y (www.sony.pl)

Każdy z nich jest bardzo stylowy i równie elegancki. Z pewnością takiego gadżetu nie powstydzi się największa nawet fashionistka. A co z wnętrznościami VAIO Y? Czytając informacje zamieszczone na stronie producenta, możemy dowiedzieć się, że Sony VAIO Y ma wbudowane nowoczesne podzespoły. Może pochwalić się nie tylko kontrastowym wyświetlaczem ożywiającym wyświetlane multimedia, oddzielną kartą graficzną, ale także wydajną baterią (wystarczającą do 9 godzin pracy, co jest niezwykle ważne w podróży). Na VAIO Y można zarówno oglądać filmy, jak również grać w gry. Można szybko odbierać maile i na nie odpowiadać oraz robić to wszystko, co robi się na klasycznym dużym laptopie. Laptopa Sony VAIO Y można podsumować tak – piękny, stylowy, wydajny i funkcjonalny. Dla nas kobiet jest to luksusu na który możemy sobie pozwolić i na który zasługujemy.

2 thoughts on “Sony VAIO Y – stylowy gadżet dla nowoczesnych kobiet

  1. Kocham VAIO 🙂 wcześniej miałam różowego, teraz mam białego. Dużym jego atutem jest to, że jest lekki, mały i poręczny. Bez problemu mieści się w damskiej torebce. Jest też śliczny i stylowy 🙂 Korzystam z niego bardzo często i działa super. Nie mam żadnych zastrzeżeń

  2. Uwielbiam!!! Nie ma chyba bardziej kobiecego i pięknego laptopa od Vaio. Te laptopy podobają mi się od dawna. Właśnie przymierzam się do zakupu jednego w kolorze limonki. Już się nie mogę doczekać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top