Wynajem laserów na pokazy

thumbnail

Laserowe pokazy skutecznie zastąpiły popularne spektakle pirotechniczne. Zadziwiają kolorami, są niezwykle uniwersalne, nie wiążą się z hukiem, ani emisją zanieczyszczeń. Pokazy laserowe można prezentować nie tylko na świeżym powietrzu, ale także w dyskotekach, klubach, namiotach.

To dlatego lasery wykorzystywane są nie tylko podczas imprez plenerowych, ale także prywatnych spotkań i uroczystości. Oferujemy wynajem laserów na eventy, koncerty, wesela, urodziny, pikniki oraz różnorodne uroczystości, także prywatne.

Wynajem laserów na eventy

Nasi klienci mają do wyboru szeroką gamę urządzeń, które są w stanie tworzyć niezwykle efektowne show w przestrzeni oraz wyświetlać grafiki i animacje. Na wynajem oferujemy najnowszej generacji i niezawodne urządzenia emitujące:

  • 5W laser zielony
  • 8W multikolor
  • 10W laser zielony
  • 15W Multikolor

Przepiękne widowiska laserowe

Pokazy laserowe polegają na wyświetlaniu kolorowych wiązek laserowych, które tworzą spektakularne widowisko artystyczne. Wiązki laserowe imitują wygląd realnych przedmiotów, postaci, przenoszą obrazy na różne, także duże, powierzchnie.

Za pomocą laserów obrazy można przenosić na wysokie budynki czy wielkopowierzchniowe ściany i ekrany. Dzięki kolorom i światłu można uatrakcyjnić występ, imprezę plenerową i dowolny event. Nasze lasery spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i są najlepszym sposobem na przygotowanie atrakcji bez użycia materiałów pirotechnicznych.

Pokazy laserowe

Klientom zapewniamy nie tylko pomoc w wynajmie laserów, ale także tworzymy profesjonalne pokazy laserowe. Przygotowując niezapomniany laser show, wykorzystujemy ekrany wodne, ściany i elementy elewacji budynków, siatki projekcyjne i ekrany oraz smugi dymu, które tworzą efekty holograficzne.

Nasi pracownicy pomagają wykreować oryginalne i zadziwiające projekcje. Dostarczamy kompleksowy sprzęt, który pozwoli na wyświetlenie niezapomnianych, zachwycających obrazów. Grafiki można zsynchronizować z muzyką, światłem, projekcją filmów, a pokaz może być opracowany do formy gotowego widowiska.

Sprawdź ofertę firmy zajmującej się obsługą  techniczną imprez Svoboda.

Umożliwiamy także przygotowanie indywidualnego pokazu, który uwzględnia wszelkie potrzeby klienta, także ze znakiem firmowym, animacją i muzyką. Podczas pokazów wykorzystujemy system sterowania laserami Pangolin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top