Jakie atrakcje na sylwestra? Fotobudka, selfie mirror i gadżety

Zdjęcia z sylwestra

Sylwester to jeden z najpiękniejszych wieczorów w roku. To szczególny czas, który bardzo lubimy spędzać na wspólnej zabawie z rodziną i przyjaciółmi do białego rana. Na wiele sposób można świętować koniec starego i początek nowego roku. Podczas tego wieczoru chętnie bawimy się podczas zorganizowanych zabaw, balów, a także imprez w domu. Świetną atrakcją na ten świąteczny wieczór jest fotobudka i Selfie Mirror. Wszystkim uczestnikom dostarczą one wiele radości, powodów do uśmiechu i sprawią, że będzie to niezapomniana, sylwestrowa noc.

Atrakcje na Sylwestra


Tradycja nakazuje, aby hucznie pożegnać stary rok i przywitać nowy. Podczas organizacji Sylwestra należy zadbać o wyjątkowe atrakcje dla zaproszonych gości. Co najlepiej sprawdzi się na Sylwestra? Na tego typu imprezie ogromną popularnością cieszą się fotobudki. To zautomatyzowane, specjalne urządzenia, które wykonują zdjęcia i od razu je drukują. Można wykonywać sobie w nim pamiątkowe zdjęcie pojedynczo, parami, a także w większej grupie. To idealny pomysł na rozkręcenie wspólnej zabawy, integrację zaproszonych gości oraz szampańską zabawę ze znajomymi do białego rana.

Podczas sylwestrowej zabawy można również wykorzystać Selfie Mirror, czyli jedną z najpopularniejszych atrakcji na różnego rodzaju imprezach. To magiczne lustro, które działa tak samo jak fotobudka. Od tradycyjnej fotobudki różni się tym, że swoim wyglądem przypomina właśnie lustro. Selfie Mirror zostało wyposażone w wysokiej jakości ekran dotykowy i aparat cyfrowy. Fotografie drukowane są automatycznie, dzięki drukarce termosublimacyjnej.

Fotobudka na Sylwestra


Dmuchana fotobudka to strzał w dziesiątkę podczas organizacji imprezy sylwestrowej. To idealne miejsce do dokumentowania zabawy w gronie znajomych i przyjaciół. Wyjątkowy namiot wykonany jest z materiału Oxford Cloth, a jego standardowe wymiary to 2,5×2,5×2,5m.

Selfie Mirror

Czy można przeglądać się w lustrze i robić zdjęcia? Oczywiście, że tak! Selfie Mirror szturmem podbijają przyjęcia weselne, imprezy firmowe i karnawałowe. Idealnie sprawdzi się także podczas Sylwestra. Działa ono tak samo jak fotobudka, ale przybrało formę lustra. Dostępne jest w złotej lub srebrnej ramie i przekątnej tafli 50, bądź 60 cali. Ostatnią nowością jest okrągłe Selfie Mirror o średnicy 85 cm.

Warto dodać, że oprócz drukowanych automatycznie fotografii ten rodzaj urządzenia posiada również funkcję zapisywania wszystkich wykonanych zdjęć w formacie GIF oraz Mp4. Pozwala to w późniejszym czasie odtworzyć wszystkie fotografie i wywołać je w dowolnym formacie. Ponadto Selfie Mirror można odpowiednio spersonalizować, np. ustawiając konkretny podpis pod zdjęciami (można zamieścić tam datę, imiona, nazwę miejscowości, rok i wiele innych). Do tego można ustawić najbardziej odpowiedni dla nas układ zdjęć oraz branding.

Co ważne, urządzenie można obsługiwać przy wsparciu lektora, który pomoże wykonać profesjonalne selfie. Podczas robienia zdjęć można skorzystać z dodatków do lustra, tj. ozdobne słupki i dmuchane ścianki LED – w kolorze srebrnym i złotym, a ścianka LED dodatkowo w białym.

Gadżety do fotobudki

Fotobudka i Selfie Mirror nie mogą sprawnie działać bez gadżetów. To właśnie różnego rodzaju akcesoria, dodatki i rekwizyty sprawiają, że wykonywane zdjęcia są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Osoby, które zdecydują się zrobić pamiątkowe fotografie w fotobudce, bądź też Selfie Mirror mogą w pełni korzystać z kolorowych kapeluszy, okularów, węży boa, wąsów na patyku, różnych strojów oraz peruk. Na pewno każdy znajdzie odpowiedni gadżet dla siebie, dzięki którym sylwestrowa kreacja nabierze nowego, niepowtarzalnego i niespotykanego charakteru.

Podczas kilkugodzinnej imprezy warto pomyśleć o wypożyczeniu stojaka z gadżetami. Pozwoli to utrzymać porządek w fotobudce. Ponadto łatwiej będzie można zdecydować się na wybór konkretnych dodatków do zdjęć i szybciej odnaleźć najbardziej stosowny rekwizyt.

Ceny za wynajem fotobudek

Cena za wynajem fotobudki lub Selfie Mirror uzależniona jest od czasu, na jaki zdecydujemy się zamówić to urządzenie na daną imprezę. Poznańska firma przygotowała specjalne pakiety, dzięki którym za niewielkie pieniądze, można sprawić swoim gościom przez kilka godzin wiele radości. To co najważniejsze, każdy ze wspólnej zabawy będzie mógł wrócić do domu z pięknymi, pamiątkowymi fotografiami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top