Zaskakująco korzystne oferty mobilne dla firm

Firmy stały się cenionym klientem wśród sieci komórkowych. Oferty jakie można uzyskać łącząc różne pakiety są bardziej opłacalne od umów prywatnych. Czym spowodowana jest ta zależność? Otóż firmy są zawsze chętne na powiększanie ilości usług, wybierają najdroższe gadżety oraz są pewnym źródłem dochodu. Statystycznie bowiem niecałe kilka procent firm zalega z regularnymi opłatami abonamentowymi. Znacznie wyższa jest statystyka klientów indywidualnych, którzy notorycznie w dużej ilości nie płacą na czas.

Korzyści abonamentu na firmę

Jeśli myślisz, że darmowe minuty bądź rozmowy do wszystkich sieci to najlepsze co może cię spotkać w indywidualnej umowie abonamentowej, mylisz się. Firmy praktycznie płacą za wszystko co może być darmowe. Od rozmów ze wszystkimi po smsy, internet a nawet połączenia z Unią Europejską za zero. Płacąc te niecałe 100 złotych abonamentu nie trzeba martwić się, że skończą się impulsy, wiadomości tekstowe czy transfer internetowy w smartfonie. Nawet najtańsza umowa komórkowa dla firm, na którą trafiłem dawała niemal wszystko w cenie abonamentu. Jedynie internet był ograniczony do 1GB pobierania z prędkością LTE. Zaś później transfer zwalniał to typowego HSDPA.

O ostatecznej wysokości miesięcznego abonamentu dla firm decyduje to jaki telefon weźmiecie w pakiecie. Nie jest to co prawda mus, ale prawie każdy biorący umowę na działalność gospodarczą korzysta z tego przywileju. Tym bardziej, że smartfony są z najwyższej półki. Trzeba tylko dopłacić jakieś 50-100 złotych w zależności od modelu.

Top smartfonów dla posiadacza firmy

internet dla firm w Orange

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top