Święta już niedługo. Prezenty dla gadżeciarza

Kolejny sezon świąteczny czas zacząć już teraz. Nauczony doświadczeniem wiem, że nie warto czekać z zakupem prezentów-gadżetów do ostatniej chwili. Im dłużej będziesz czekał tym większe prawdopodobieństwo, że nie kupisz tego na czym ci zależy. Dlatego najlepiej zamawiać już teraz. A mam dla was kilka ciekawych gadżetów, które pewnie sami chcielibyście posiadać. W sumie to robienie sobie prezentu samemu nie jest takie złe.

3D zawsze w modzie

Ten gadżet będzie śnił się wam długo. Długopis, którym możecie tworzyć projekty 3D już powstał. Jest czymś w rodzaju ręcznej drukarki 3D. Połączamy go do prądu i wykorzystując plastikowy wkład cienkich pasków. Urządzenie podgrzewa plastik tworząc plastyczną substancję, która po pewnym czasie zastyga. Długopis nazywa się 3Doodler i kosztuje około 400 złotych. Można nim tworzyć dowolne kolorowe projekty trójwymiarowe o niewielkich rozmiarach. Chyba, ze macie dużo czasu i wkładów, wtedy możecie zrobić niejedną sporą rzeźbę czy przedmiot. Innym gadżetem 3D są puzzle pozwalające układać nie tylko podstawowe budowle, ale także postacie czy nawet model samochodów. To nieco droższy gadżet, bo porównywalny z opisanym wcześniej długopisem. Niemniej jednak ułożone puzzle 3D są trwałe i świetnie prezentują się na półce.

Może Cię zainteresować:

Drukarka atramentowa, laserowa i igłowa – jaka najlepsza?

Elektroniczne gadżety mobilne

Irytuje cię mała klawiatura w tablecie lub smartfonie? Potrzebujesz większej przenośnej klawiatury do urządzeń mobilnych? Mam kolejny gadżet, który będzie spełnieniem marzeń fanów filmów sci-fi. Jest nim laserowa wirtualna klawiatura Magic Cube. Działa na zasadzie wyświetlania klawiszy na płaskiej powierzchni i czujnika, który monitoruje ruch palców względem wyświetlanego obrazu. Genialny gadżet za niemałe pieniądze. Dla osoby pracującej na komputerze lub w biurze warto poszukać prezentu w postaci nietypowego oryginalnego pendrive. Ważne by nie cofnąć się w czasie i zapewnić jej szybki przesył danych i sporą pojemność przynajmniej 8GB. Ciekawe wzory mogą dotyczyć figurek postaci, przedmiotów użytku codziennego lub innych akcesoriów na pierwszy rzut oka nie przypominających pamięci przenośnej.

Gadżety elektroniczne to świetny pomysł na świąteczne prezenty. Fakt, nie kosztuje tyle, co para skarpetek, ale na pewno sprawi dużą radość obdarowanemu. Zawsze można też wziąć pożyczkę. Szybka gotówka przez Internet od Vivus to dobry sposób na zwiększenie świątecznego budżetu. Zwłaszcza, że biorąc pierwszą pożyczkę w Vivus, spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy.

Gdy dostałem od swoich rodziców pierwszy komputer wiedziałem, że świat elektroniki pochłonie mnie bez reszty. Nawet teraz będąc pełnoletni i pracując na swoje utrzymanie znajduję czas na zdobywanie informacji o nowinkach elektronicznych oraz testowanie produktów z działu rtv oraz komputerów. Poza pracą zajmuje się serwisem komputerów oraz prowadzę testy smartfonów dla zaprzyjaźnionego komisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top