Smartfon Samsung Galaxy S4 – najbardziej pożądany gadżet mobilny

Firma Samsung podczas pokazu odbywającego się w Nowym Jorku zaprezentowała najnowszą odsłonę swojego smartfona Galaxy S 4.

 

samsung galaxy s4

 

Lekkość i wygoda

Samsung S 4 jest lżejszy i smuklejszy od poprzednika, obudowa telefonu wykonana jest z poliwęglanu i dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Ekran smartfona to Super AMOLED o rozdzielczości 1920 x 1080 px i przekątnej 5 cali. Wymiary telefonu to: 136 x 69,8 x 7,9 mm, a waga 130 g.

Wydajność działania

W telefonie Samsung Galaxy S 4 wbudowano czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,9 GHz albo ośmiordzeniowy 1,6 GHz – w zależności od kraju sprzedaży. Mikroprocesor wspomaga 2 GB pamięci RAM LPDDR3. Dostępne są 3 pojemności wbudowanych kart pamięci – 16, 32 lub 64 GB. Nowy Galaxy posiada również czytnik kart microSD, Bluetooth w wydaniu 4.0 BLE, WiFI, microUSB oraz specjalną diodę podczerwieni, umożliwiającą funkcję zdalnego pilota.

Smartfon Galaxy S 4 ma trafić do sprzedaży już w kwietniu, niestety nie poznaliśmy jeszcze jego ceny – aktualizacja – telefon jest już dostępny w ofercie www.orange.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top