Program do obróbki zdjęć PhotoScape

Narzędzi do komputerowej edycji zdjęć jest w tej chwili bez liku, wśród nich wiele prostych w obsłudze programów do ściągnięcia za darmo. Jedną z takich aplikacji jest PhotoScape – popularny, darmowy edytor obrazów, oferujący kilka przydatnych narzędzi, dzięki którym nawet początkujący użytkownicy mogą przerobić zwyczajne fotki w zdjęcia jak z profesjonalnej sesji fotograficznej.

Podczas pierwszego uruchomienia PhotoScape w skrócie prezentuje wszystkie dostępne funkcje, co znacznie przyspiesza poznanie programu i umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy. Bezpośrednio w okienku startowym pokazuje się podgląd pojedynczych narzędzi, między innymi edytora, konwertera czy przeglądarki zdjęć. Do obróbki fotografii można użyć wielu filtrów, umożliwiających na przykład zmianę intensywności barw, naświetlenia, poprawienie ostrości, eliminację czerwonych oczu czy też dodanie efektów specjalnych, symboli i ramek.

W PhotoScape można także tworzyć animowane grafiki GIF, komponować kolaże czy ciąć zdjęcia na mniejsze obrazy, które z łatwością możemy umieścić w internecie, np. jako zdjęcia profilowe w portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top