Warning: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Coś może być nie tak z WordPress.org lub konfiguracją twojego serwera. Jeśli problem będzie się powtarzał, spróbuj znaleźć pomoc na forum pomocy technicznej. (WordPress nie mógł stworzyć bezpiecznego połączenia z WordPress.org. Skontaktuj się z administratorem swojego serwera.) in /home/pmprime/domains/pomyslnagadzet.pl/public_html/wp-admin/includes/plugin-install.php on line 177
Prezent na dzień chłopaka – pomyslnagadzet.pl

Prezent na dzień chłopaka

Ostatni dzień września to dzień chłopaka. Dziewczyny – czas rozejrzeć się za prezentem dla waszego ukochanego. Cartingi? Wybór całkiem niezły, ale szybka jazda szybko się kończy. Lot samolotem? To też męska sprawa, ale jeszcze chłopak połknie bakcyla latania i odleci. Skok ze spadochronu? A może fotografia?

Warsztaty fotograficzne idealnym prezentem na dzień chłopaka
źródło: przyslona.com

Fotografia to niezły pomysł. Wszak twój chłopak będzie mógł uwieczniać spędzone razem chwile a może dzięki tobie odkryje swój talent?

Jeśli mocno kochasz swojego chłopaka i dysponujesz budżetem równym twojemu uczuciu, możesz pokusić się o zakup aparatu z optyką, ale to już level dla tych dziewczyn, które wiedzą, że to właśnie ten jedyny na całe życie. Z pewnością z takiego prezentu ucieszy się każdy entuzjasta fotografii a także ten facet, który nie bardzo wie co zrobić ze swoim wolnym czasem. Aparat z pewnością pozwoli mu rozwinąć nową pasję, a ty będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Jaki wybrać sprzęt? Te informacje znajdziesz na blogu przyslona.com

No dobrze, to już trwały i nawet dobrze rokujący związek, twój chłopak ma swój aparat, „ma oko” nie tylko do kobiet, ale i do fotografii, lecz jego zdjęciom wciąż brakuje profesjonalnego sznytu. Zafundowanie czesnego za szkołę fotograficzną to nie do końca dobry pomysł, bo zapomnisz jak wyglądały wspólne weekendy a jeśli mieszkacie razem, to uwierz, że chłopak szybko zamieni twoją ukochaną łazienkę na ciemnię fotograficzną, w miejscu lakieru do włosów pojawi się bańka z wywoływaczem a twoje perfumy zastąpi utrwalacz. W tym przypadku lepszym, tańszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie kurs fotografii. Chłopak dowie się wszystkiego od podstaw, nauczy się jak komponować zdjęcia, jak ustawić ekspozycję, jaki obiektyw lub ogniskową zastosować np. do wykonania portretu. Uwierz mi – dzięki takiemu kursowi staniesz się dla swojego chłopaka muzą, modelką, inspiracją, a to z pewnością wzmocni wasze relacje. Bardziej zaawansowani fotoamatorzy z pewnością ucieszą się z bonu na kurs fotografii aktu, a to już w ogóle przyniesie same korzyści waszemu związkowi. W Internecie znajdziesz wiele ofert kursów fotografii, często w ramach gruponów, co z pewnością pozwoli ci zaoszczędzić trochę grosza na nową sukienkę. Na co jednak zwracać uwagę przy wyborze oferty? Przede wszystkim szukaj kursów organizowanych przez szkoły – będą one prowadzone przez doświadczonych fotografów, a czasami zdarza się, że w cenie kursu możliwe będzie skorzystanie ze sprzętu. W przypadku kursów organizowanych przez prywatne osoby lub studia fotograficzne koniecznie sprawdź nazwisko prowadzącego kurs i spróbuj zapoznać się z jego portfolio. Każdy porządny fotograf na pewno ma stronę internetową, na której publikuje swoje prace. Warto też zapoznać się z programem kursu, z niego dowiesz się czego nauczy się twój ukochany. Warto też skorzystać z warsztatów fotograficznych ukierunkowanych na konkretny gatunek fotografii. Wyobraź sobie wieczorny spacer jesienią, rozświetlone milionami świateł miasto odbijające się w tafli rzeki – istnie romantyczna sceneria. Zafunduj więc chłopakowi warsztaty fotografii nocą. Taki prezent dla chłopaka sprawi że wasze wieczorne spacery urozmaicone będą o nowe inspiracje, które będzie razem wspominać latami oglądając album ze zdjęciami.

Jest również opcja najtańsza, ale w końcu małe rzeczy cieszą najbardziej – kup chłopakowi kijek do selfie. Fotografia mobilna stała się dziś popularna we wszystkich kręgach, ale czasami przy wykonywaniu tzw. selfie brakuje zasięgu ręki. Z pomocą przyjdzie wspomniany kij, na którym montuje się smartfon. Modele kijów różnią się materiałem z jakiego są wykonane oraz sposobem wyzwolenia spustu migawki – od podłączenie zestawu słuchawkowego i wykorzystanie pilota słuchawek, poprzez bezprzewodowe połączenie bluetooth kija z telefonem aż po wmontowane w rękojeść bezprzewodowe spusty migawek. Teraz na pewno zmieścicie się oboje w kadrze, pokazując dodatkowo w jakie romantyczne miejsce wybraliście się na wycieczkę lub weekend. Koszt – od kilkunastu do ok. 60 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top