Pożądane gadżety Angry Birds

Gra Angry Birds zrobiła niesamowitą karierę, szczególnie wśród użytkowników urządzeń mobilnych. Nie ważne, czym sobie zasłużyła na tak ogromną popularność – fakt jest faktem – przeszła do codzienności wielu z nas.

gadżety Angry Birds
gadżety Angry Birds (zdjęcie: Pinterest)

Jak to zwykle bywa producenci nie omieszkali wykorzystać sławy wściekłych ptaszków. Mamy na rynku mnóstwo gadżetów z bohaterami tej gierki. W sklepie C&A jest cała kolekcja ubrań dla przedstawicieli obu płci w każdym wieku. Angry Birds można nosić na swoim popiersiu w formie nadruku na koszulce lub bluzie, ale też na nadającej się świetnie do rzucania w znajome zielone świnie czapce z daszkiem. W sklepach z zabawkami można dostać „planszową” wersję gry – zestawy klocków i figurek do ustawiania i burzenia na swoim osobistym dywanie. Tak jak gra ma kilka odsłon, tak samo wersja plastikowa dostępna jest w kilku wariantach.

Uwaga! Zanim kupisz to na prezent, upewnij się, że właściciele mieszkania nie kolekcjonują kryształów. Jeśli to robią, sprezentuj im raczej maskotki Angry Birds. Te również nadają się do rzucania, a jest nadzieja, że wyrządzą mniej szkód materialnych.

Są też całkiem banalne gadżety związane z tą grą: kubki ceramiczne i papierowe na grilla, trampki, plecaki czy torby. Dla nie potrafiących spokojnie zasnąć bez przejścia choć jednej planszy znajdzie się też poduszka z uroczym czerwonym ptaszkiem, który w grze nie ma wielkiej siły rażenia, za to na nadruku prezentuje się znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top