Pierwszy sklep Samsunga w Polsce

19 kwietnia w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie miała miejsce podwójna uroczystość, otwarty został pierwszy brand store Samsunga w Polsce i oficjalnie zaprezentowano nowy telefon – Galxy S4.
Galaxy S4 można już dostać także w www.orange.pl

Samsung-logo

Sklep Samsunga jest czwartym w Europie i pierwszym w regionie oficjalnym sklepem tego producenta. Samsung Brand Store zajmuje powierzchnię 286 metrów kwadratowych i jest podzielony na kilka części. W pierwszej można znaleźć stoiska  z mobilnymi produktami koreańskiej firmy, w kolejnych strefach znajduje się dział multimedia i rozrywka. Możemy skorzystać również  ze stanowiska serwisowego oraz punktu, w którym automatycznie pobierzemy i zaktualizujemy oprogramowanie naszego smartfona.

W sklepie znajduje się również miejsce przeznaczone dla operatorów, którzy będą sprzedawać swoje oferty wraz z urządzeniami Samsunga. Oczywiście na otwarcie sklepu większość stanowisk zajmował nowy telefon Galaxy S4, odwiedzający sklep mogli się osobiście przekonać na czym polegają różnicę między S-czwórką, a poprzednim modelem.

Oprócz Polski sklepy Samsunga znajdują się również w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, operatorem sklepu jest firma Sferis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top