Orange oferuje bankowość i energię dla domu

słońce

Tylko nieliczne firmy, które dobrze radzą sobie zarówno na giełdzie jak i z klientami indywidualnymi decydują się poszerzać swoje usługi o całkowicie nowe możliwości. Znany na całym świecie Orange oferował głównie usługi telekominikacyjne. Z czasem podobnie jak konkurencja połączył swoje siły z telewizją oraz szybkim internetem domowym. Teraz nadszedł czas wejść poziom wyżej i zaryzykować nową ofertą dla domu.

Pieniądze w sieci komórkowej zamiast klasycznym banku

Zawarcie umowy na telewizję, internet i telefon w jednej firmie, to świetny interes. Łączony abonament jest naprawdę opłacalny gdyż redukuje koszty płacenia trzech abonamentów nawet o 25%! Oferując pełne usługi bankowe takie jak utworzenie konta oszczędnościowego, rachunku bankowego, wzięcie kredytu i oferta karty płatniczej – Orange zaskoczył wszystkich. Najlepsze jest to, że abonament za usługi w Orange w połączeniu z rachunkiem bankowym, przez który go opłacacie jest niższy przez pół roku. Taka oferta czeka na nowych klientów, który mają w Orange różne usługi (telefon, internet lub telewizję) i założyli u nich konto, przez które będą opłacali te rachunki. Strzał w dziesiątkę numer jeden.

Energia elektryczna taniej dla stałych klientów

Na rynku sprzedawców energii elektrycznej jest przynajmniej pięciu liczących się graczy. Pojawienie się wśród nich Orange to wielkie zaskoczenie ponieważ do tej pory sieć komórkowa nie zawędrowała tak daleko ze swoimi ambicjami. Abonenci Orange posiadający usługi mobilne, TV bądź konto bankowe dostają korzystny cennik abonamentowy, który może śmiało konkurować z każdym dostawcą energii na rynku. Jeżeli jeszcze nie jesteś w Orange opłaty miesięczne mogą nie być aż tak korzystne. Dlatego masz kolejny argument, do tego by wybrać kilka usług dla domu i zmienić dostawcę energii właśnie na „pomarańczowych”. Właśnie takie podejście jest tym nowoczesnym i przyszłościowym. Pojawienie się dużych korporacji, które zapewnią nam wiele usług za dużo niższą cenę. Nie jest to złe zjawisko, które wpłynie na konkurencyjność. Po prostu wybiorą je ludzie, którym zależy na kilku głównych usługach telekomunikacyjnych i energii elektrycznej bądź koncie bankowym. Zapłacą dużo mniej a w razie problemu będą zgłaszać się tylko do jednej siedziby zamiast kilku oddalonych od siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top