Od podstaw do perfekcji

Aby stać się znakomitym fotografem, trzeba przejść długą i trudną drogę. Można polegać tylko na sobie, ale umiejętności zawsze najlepiej zdobywać pod okiem fachowców.

warsztaty fotograficzne warszawa
źródło: akademianikona.pl

Nawet najdroższy i najlepszy sprzęt fotograficzny w rękach osób, które nie znają się na fotografii, wypluje z siebie zdjęcia tragicznej jakości, a jedyna ich wartość, to np. bezcenna pamiątka rodzinna. Czasami wiemy już o co chodzi w fotografii, np. z ekspozycją, ale wciąż nie możemy przekroczyć pewnej granicy, która da nam swobodę i pewność w wykonywaniu zachwycających zdjęć, także tych rodzinnych bo i one mogą czarować innych odbiorców. Doskonałym krokiem mogą być warsztaty fotograficzne.

Zdobyta na nich wiedza pozwoli nam zwykłe pstrykanie zamienić w poważne fotografowanie. Akademia Nikona zaprasza do Warszawy by poznać podstawy fotografii. Tam dowiemy się istotnej sprawy – tego, że aparat jest wyłącznie narzędziem w naszych rękach, a zdjęcia robimy my. Tylko, że na dobrą fotografię składa się wiele elementów, które poznasz w takcie zajęć.

warsztaty fotograficzne warszawa
źródło: akademianikona.pl

Warsztaty dedykowane są dla wszystkich osób zainteresowanych fotografią. Jeśli uważasz, że Twoim zdjęciom czegoś brakuje albo zależy Ci na właściwym zaprezentowaniu interesującego Cię tematu, to te zajęcia są dla Ciebie. W przeciągu 8 godzin dowiesz się zarówno w teorii jak i w praktyce, w jaki sposób na zdjęcie wpływa odpowiednia perspektywa czy punkt widzenia, jak poprawnie skomponować ujęcie, kiedy nacisnąć spust migawki i gdzie szukać tematów do zdjęć. Znajdziesz również odpowiedź na pytanie jaką rolę w fotografii pełni światło i nauczysz się z nim pracować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top