International Photography Award 2017

konkurs fotograficzny - Juno Calypso - zwycięzca z zeszłego roku.
Konkurs fotograficzny 2017- zdjęcie Juno Calypso – zwycięzca z zeszłego roku.

Do 20 listopada można nadsyłać prace na konkurs International Photography Award 2017. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie.

Organizatorem konkursu jest magazyn British Journal of Photography. Autorzy, którzy nadeślą swoje prace do 20.11.2016 r. będą oceniani przez jury złożone ze znanych osób z branży fotograficznej. W składzie komisji znaleźli się m.in. Brett Rogers OBE – dyrektor The Photographers’ Gallery w Londynie oraz Nadav Kander – jeden z najbardziej cenionych portretowych fotografów komercyjnych na świecie. Warto wziąć udział ponieważ na laureatów oprócz prestiżu czekają atrakcyjne nagrody – trzytygodniowa wystawa w położonej w sercu Londynu galerii TJ Boulting, 5000 funtów grantu ufundowane przez Metro Imaging, publikacje swoich prac zarówno w papierowej jak i cyfrowej wersji British Journal of Photography a także na WeTransfer.

Fotografowie chętni do wzięcia udziału w rywalizacji mogą wysyłać prace na dowolny temat i wykonane dowolną techniką. Nie ma znaczenia czy użyjemy do tego celu aparat cyfrowy, analogowy mały obrazek, średni format czy też popularne ostatnio Instaxy. Dowolny jest także rozmiar prac. Ważne by zgłaszany projekt zawierał od 10 do 30 fotografii. Wpisowe wynosi 40 funtów w przypadku zgłoszenia jednego projektu, a przy dwóch zapłacimy 60 funtów. Szczegóły na www.bjpipa.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top