Gadżety do zabaw łóżkowych

50 shades of Grey
żródło:pl.Pinterest.com

Ludzie dorośli powinni być odpowiedzialni. Ale odpowiedzialność nie oznacza bycia nudnym i strachliwym. Eksperymenty łóżkowe z różnymi gadżetami są coraz powszechniejszą praktyką nie tylko u ludzi młodych. Wiele korzyści mogą wyciągnąć z nich także zaawansowane w stażu małżeństwa, które nie odczuwają takiej przyjemności ze stosunku jak kiedyś. Oczywiście nie każda rzecz reklamowana jako dobra faktycznie taka jest. Dużo zależy od preferencji pary. I jak się okazuje każdy człowiek oczekuje czegoś innego.

Wieczór panieński i kawalerski z gadżetami

 

małżeństwo
źródło: https://www.pinterest.com/pin/181832903680647042/

Podczas imprez dla dorosłych używa się rozmaitych gadżetów, które z humorem mają podkręcać atmosferę. Najchętniej wybierane (i najmniej wulgarne) są przebrania i rekwizyty zarówno dla pań jak i panów. Nie mam na myśli tylko intymnych części ciała, ale też erotyczne stroje oraz kompletne przebrania takie jak popularny smoking sportowy. To coś w rodzaju luźnej piżamy stylizowanej na elegancki garnitur. Mężczyźni upodobali sobie także rekwizyty zmieniające ich w muskularnych atletów. Sztuczna umięśniona klatka i 6pak oraz ramiona herkulesa robią swoje. W przypadku obu imprez zarówno damskiej jak i męskiej wartym zastosowania gadżetem jest żel do masaży wykorzystywany przez specjalistów z tej dziedziny. Masaż to jedna z częściej spotykanych atrakcji podczas takich imprez.

Żele, suplementy i zabawki dla par

kokos
źródło: https://www.pinterest.com/pin/530932243544864085/

W uzyskaniu przyjemniejszego zbliżenia dla obu płci mogą pomóc przede wszystkim żele i lubrykanty polepszające rownież nawilżenie. Markowe produkty są przebadane i nie powodują alergii. Działają w każdym przypadku dając dodatkowo ładny zapach. To najtańszy z dostępnych gadżetów, które działają zawsze niezależnie od wieku i preferencji. Drugą rzeczą są męskie suplementy mające poprawić zarówno doznania jak i polepszyć sam wzwód. Moc żeń-szenia okazuje się pomocna także przy wzmocnieniu erekcji i pobudzeniu doznań podczas stosunku u panów. Suplementy na bazie tego naturalnego korzenia i dodatku l-argininy stosowane są również u sportowców. Atleci korzystają z niego by wykorzystać w pełni naturalny doping i pobudzenie do wysiłku fizycznego. Korzystanie z takich suplementów jest w pełni bezpieczne. Wcale nie trzeba być w podeszłym wieku. Wręcz przeciwnie preparaty naturalne mające podnieść przyjemność ze współżycia z partnerką mogą być z powodzeniem stosowane u młodych mężczyzn.

Ostatnią rzeczą jaką dla was przygotowałem ponieważ wciąż mogę zaliczyć ją do bezpiecznych są tak zwane wibrujące pierścienie. Nie każdy mężczyzna za nimi przepada za, to kobiety je uwielbiają. Problem jest w tym, że i tak czuły na doznania facet z dodatkowym stymulatorem będzie miał problem z utrzymaniem wytrysku. To temat na dłuższe rozważania na innym blogu. Niemniej jednak gadżet jest jednym popularniejszych i bezpiecznych w użyciu. Pamiętajcie by decydować wspólnie o stosowanych dodatkach łóżkowych i nigdy nie zmuszać partnera do czegoś co go nie przekonuje.

Gdy dostałem od swoich rodziców pierwszy komputer wiedziałem, że świat elektroniki pochłonie mnie bez reszty. Nawet teraz będąc pełnoletni i pracując na swoje utrzymanie znajduję czas na zdobywanie informacji o nowinkach elektronicznych oraz testowanie produktów z działu rtv oraz komputerów. Poza pracą zajmuje się serwisem komputerów oraz prowadzę testy smartfonów dla zaprzyjaźnionego komisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top