Cyfrowy breloczek – ramka do zdjęć

Noszenie kluczy na zwykłym breloczku było może dobre w XX wieku… Współcześni ludzie postępu, wykorzystują w tym celu przenośną cyfrową ramkę do zdjęć, która zapobiega zapodzianiu się kluczy i wyświetla równocześnie zdjęcia.

Cyfrowy brelok - ramka do zdjęć
Cyfrowy brelok – ramka do zdjęć (źródło: allegro.pl)

Ramkę do zdjęć w kształcie breloka do kluczy można nabyć już za kilkadziesiąt złotych. W zależności od modelu, modernistyczne breloki różnią się wielkością wyświetlacza LCD, głębią pokazywanych kolorów oraz pojemnością wbudowanej pamięci.

Ramki posiadają m.in.: funkcje pokazu slajdów, regulowaną jasność oraz podświetlanie i autowyłączanie. Dodatkowo, poza wyświetlaniem zdjęć, można z nich korzystać również jako z zegarka albo kalendarza.

Przeważnie ramki wyposażone są w akumulator, ładowany przez USB lub ładowarkę. Możemy na nie swobodnie wgrywać zdjęcia, podłączając urządzenie do komputera za pomocą wspomnianego kabla USB.

Cóż więcej można dodać? – może tylko tyle, że posiadanie cyfrowego breloka wydaje się być równie zabawne co bezużyteczne… No ale jak postęp to postęp!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top