Asus Taichi – gadżet dla wymagających i… majętnych

Jeżeli znudziły wam się tradycyjne notebooki i tablety, swoją uwagę skierujcie na urządzenie, które łączy funkcje tych dwóch produktów, zapewniając niespotykaną dotychczas mobilną elastyczność.

ASUS TAICHI to tablet i notebook jednocześnie. To jedno z najbardziej intrygujących i ciekawych zarazem urządzeń hybrydowych, jakie dostępne są na rynku. Jego cechą charakterystyczną są dwa wyświetlacze.

Asus Taichi 21
Asus Taichi 21

Dużym atutem jest na pewno, elegancki i ładny design. Nie bez znaczenia są także parametry techniczne, które śmiało możemy zaliczyć do tych z najwyższej półki. Z otwartą pokrywą ASUS TAICHI jest niezwykle funkcjonalnym i wygodnym w użyciu notebookiem z ekranem Full HD. Z pokrywą zamkniętą jest lekkim tabletem z wielodotykowym ekranem Full HD. W trybie dwuekranowym nowe urządzenie ASUSA przestaje być jednym komputerem, a zamienia się w dwa komputery. Każdy z ekranów może być używany oddzielnie i uruchamiać różne aplikacje. Regulowana, podświetlana klawiatura, Windows 8, procesor Intel Core i5 lub i7 oraz 4GB RAM czynią z urządzenia bardzo atrakcyjny kąsek dla gadżetomaniaków. Niestety, wśród bogatej gamy zalet, wyróżnia się też jedną podstawową wadę – cenę. Nowe dziecko ASUSA kosztuje bowiem ok. 8000zł. Natomiast jeśli już zdecydujemy się na to wspaniałe urządzenie, warto dokupić np. w Makro akcesoria komputerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top