Zaskakująco korzystne oferty mobilne dla firm

internet dla firm w orange
pinterest

Firmy stały się cenionym klientem wśród sieci komórkowych. Oferty jakie można uzyskać łącząc różne pakiety są bardziej opłacalne od umów prywatnych. Czym spowodowana jest ta zależność? Otóż firmy są zawsze chętne na powiększanie ilości usług, wybierają najdroższe gadżety oraz są pewnym źródłem dochodu. Statystycznie bowiem niecałe kilka procent firm zalega z regularnymi opłatami abonamentowymi. Znacznie wyższa jest statystyka klientów indywidualnych, którzy notorycznie w dużej ilości nie płacą na czas.

Korzyści abonamentu na firmę

Jeśli myślisz, że darmowe minuty bądź rozmowy do wszystkich sieci to najlepsze co może cię spotkać w indywidualnej umowie abonamentowej, mylisz się. Firmy praktycznie płacą za wszystko co może być darmowe. Od rozmów ze wszystkimi po smsy, internet a nawet połączenia z Unią Europejską za zero. Płacąc te niecałe 100 złotych abonamentu nie trzeba martwić się, że skończą się impulsy, wiadomości tekstowe czy transfer internetowy w smartfonie. Nawet najtańsza umowa komórkowa dla firm, na którą trafiłem dawała niemal wszystko w cenie abonamentu. Jedynie internet był ograniczony do 1GB pobierania z prędkością LTE. Zaś później transfer zwalniał to typowego HSDPA.

O ostatecznej wysokości miesięcznego abonamentu dla firm decyduje to jaki telefon weźmiecie w pakiecie. Nie jest to co prawda mus, ale prawie każdy biorący umowę na działalność gospodarczą korzysta z tego przywileju. Tym bardziej, że smartfony są z najwyższej półki. Trzeba tylko dopłacić jakieś 50-100 złotych w zależności od modelu.

Top smartfonów dla posiadacza firmy

internet dla firm w Orange
pinterest

Przejdźmy do samych urządzeń mobilnych, które można uzyskać biorąc stosowną umowę. Jedne z najlepszych promocji posiada umowa na Internet dla firm w Orange, która oferuje zarówno najnowsze jak i najlepsze modele inteligentnych telefonów z Androidem, ISO i Windows Phone. Na szczycie listy życzeń jest urządzenie Apple iPhone 5s, który pomimo dużej konkurencji trzyma się świetnie w topowej trójce urządzeń dla biznesu. Zaraz po nim Nokia Lumia oraz Samsung Galaxy w wersji S4 i S5. Jednym z największych zainteresowań cieszy się produkt Sony Xperia Z1 Compact. Jak na tą moc ma naprawdę niską cenę w abonamencie miesięcznym dla firmy. Jest to jedyne 21 złotych przy umowie nie dłużej niż 2 lata. Okres świąteczny, który na dobrą sprawę rozpoczyna się miesiąc przed gwiazdką powinien szczególnie podnieść czujność właścicieli firm poszukujących korzystniejszej oferty komórkowej. Promocje są ograniczone, ale w momencie uzyskania atrakcyjnej oferty będziemy korzystać z niej przez najbliższe lata umowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.