Category: aparaty fotograficzne

Cze 24

Fotograf na koncercie

fotograf na koncercie

Sezon letni to niezliczona ilość imprez, koncertów, festynów, które odbywają się niemal w każdym mieście. Warto więc podziałać z aparatem pod sceną.

Kontynuuj czytanie

Sty 11

Szkoła fotografii

szkoła fotografii

  Pasja fotografowania to nieustanny rozwój, nowe spojrzenie na otaczający nas świat. To wreszcie, a w zasadzie przede wszystkim radość.

Kontynuuj czytanie

Lis 26

Jak dbać o aparat zimą?

Ciepłe buty, czapki, rękawiczki, zimowe opony i płyn do spryskiwaczy w samochodzie. Narty i sanki też przygotowane do sezonu, ale co ze sprzętem fotograficznym? Jak dbać o niego zimą?

Kontynuuj czytanie

Lut 03

Canon i Samsung 2014

W ślad za konkurencją poszedł również Canon. Samsung nie pozostaje w tyle…

Kontynuuj czytanie

Sty 28

Nowości fotograficzne Fujifilm 2014

Na 2014 rok sporo do powiedzenia ma firma Fujifilm. W Las Vegas zaprezentowała wiele nowości. Miłośnicy aparatów w stylu retro ucieszy wiadomość o czarnej wersji popularnego kompaktu X100S. Nowy korpus został wyczerniony łącznie z dolnymi i górnym panelem, pokrętłami, a nawet gorącą stopką.

Kontynuuj czytanie

Sty 10

Aparaty fotograficzne Nikon, Sony i Sigma – nowości 2014

aparaty Sony nowości 2014

Początek 2014 roku to jak zwykle przecieki na temat nowości jakie producenci wprowadzą na rynek. Część z nich już ujrzała światło dzienne, a sprzyjają temu przede wszystkim odbywające się w Las Vegas targi CES.

Kontynuuj czytanie

Sty 03

Fotografowanie fajerwerków

pokaz fajerwerków

Chociaż Nowy Rok przywitaliśmy kilka dni temu wielu z amatorów fotografii z pewnością chciało uwiecznić pokazy sztucznych ogni. Nie każdemu pewni się udało. Dlaczego?

Kontynuuj czytanie

Sie 26

Jak wybrać obiektyw do aparatu fotograficznego?

obiektyw do aparatu

Sam aparat fotograficzny nie znaczy zbyt wiele bez obiektywu. Tych ostatnich mamy na rynku wiele. Który z nich wybrać aby był odpowiedni do naszych potrzeb?

Kontynuuj czytanie

Lip 22

Nikon D7100 – profesjonalny amator

Nikon D7100

Wiosną firma Nikon wprowadziła na rynek nowy model lustrzanki z matrycą w formacie DX (niepełna klatka) D7100. Pozornie niewielki, wciąż amatorski korpus mieści w swym wnętrzu technologię, której nie powstydziliby się jego więksi bracia z półki dla profesjonalistów.

Kontynuuj czytanie

Mar 27

NIKON D5100 – król amatorskich lustrzanek

Lustrzanka D5100 to ulepszona wersja i godny następca popularnego i lubianego modelu D5000. To aparat w sam raz dla wymagających amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografowaniem.

Kontynuuj czytanie