Erotyczne prezenty dla dojrzałego mężczyzny

W dojrzałym związku dorosłych ludzi prezenty o zabarwieniu erotycznym pojawiają się i nie jest to nic nadzwyczajnego. Dajemy je sobie na urodziny, rocznicę, a nawet w święta. W związku z tym, że taki prezent nie jest „szczeniackim żartem” musi mieć faktyczne zastosowanie i nikogo nie obrażać. Jakie prezenty tego typu chciałby dostać pan po 30, 40, lub 50 roku życia od swojej partnerki?

Erotyczne przebrania tak, ale pod pewnym warunkiem

ludzik lego superman
źródło: https://pixabay.com/

Ten rodzaj prezentu może wydawać się kontrowersyjny, ale nikt nie mówił, że będzie zwyczajnie. Przebrania mają swój urok, a mężczyźni lubią wcielać się w różne postacie. O ile obcisły lateksowy strój w 99 procentach nie spodoba się panom, to kostium w stylu super bohatera lub tarzana będzie dużo lepszy. Ważne by partnerka również wcieliła się w jakąś rolę. W przypadku pań erotyczna bielizna będzie świetnym prezentem w ramach podziękowania.

Gadżety elektroniczne

Pierścień wibrujący to popularny gadżet stosowany zarówno przez młode, jak i doświadczone pary. Zwiększa doznania w obu kierunkach. Niestety u panów, którzy bardzo szybko dochodzą do finiszu, będzie mocno nietrafionym prezentem. Natomiast bardziej wytrzymali mężczyźni chętnie skorzystają z niego podczas następnej łóżkowej zabawy. Dział elektrostymulacji męskiego członka powiększa się o nowe gadżety. W ich skład wchodzą urządzenia głównie dla samotnych panów. Będąc w związku, raczej nie potrzebujecie stymulacji przez sztuczne intymne części kobiecego ciała.

Witamy w świecie stymulantów

Skoro mowa o prezentach dla mężczyzn używanych podczas stosunku to nie może zabraknąć preparatów doustnych, które poprawiają jakość współżycia partnerskiego. To żaden wstyd stosować suplement firmy Permen lub preparaty zawierające żeń-szeń i argininę. Ich zdaniem jest powiększenie naczyń krwionośnych, które lepiej doprowadzają krew do członka i utrzymuję erekcję dłużej. Starsi i młodsi mężczyźni stosujący permen go opinie mają mają o nim dobre zwłaszcza, stosując go z dobrze dobraną dietą. Jest to w końcu stymulant oparty o naturalny aminokwas i minerały oraz witaminy z korzenia rośliny, a nie substancje chemiczne, które działają bardzo silnie, niszcząc przy tym organizm. Niska cena permen go sprawia, że to najtańszy prezent, jaki można zafundować mężczyźnie w średnim wieku, który podchodzi pod kategorię „erotyczną”. Kupią go przede wszystkim żony i stałe partnerki, które dobrze znają swojego mężczyznę i jego problemy i zachcianki łóżkowe.

Adrian

Gdy dostałem od swoich rodziców pierwszy komputer wiedziałem, że świat elektroniki pochłonie mnie bez reszty. Nawet teraz będąc pełnoletni i pracując na swoje utrzymanie znajduję czas na zdobywanie informacji o nowinkach elektronicznych oraz testowanie produktów z działu rtv oraz komputerów. Poza pracą zajmuje się serwisem komputerów oraz prowadzę testy smartfonów dla zaprzyjaźnionego komisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.